In Zuidwest-Frankrijk baant de rivier de Lot zich een weg door nu eens oneindige landschappen, dan weer door statige, steile rotswanden. Deze regio staat bekend om zijn charmante, schilderachtige dorpjes en prachtige natuur. Het is hier dat prehistorische grotten met wonderbaarlijke grotschilderingen bewonderd kunnen worden.
Ook de middeleeuwen drukten hun stempel op deze streek, met tal van kerken, prachtige kastelen en burchten, statig gelegen op hoogoprijzende rotsen. Kortom een bestemming met voor ieder wat wils, mooie natuur, een rijk cultureel erfgoed en een legendarische gastronomie.
✓ Reis met luxe autocar
✓ Hostellerie du Causse ***
✓ 6 x diner, overnachting en ontbijt
✓ ¼ tafelwijn tijdens lunch en diner
✓ 5 x lunch
✓ 1x welkomstdrink
✓ 1x folklore avond
✓ 1x broodjes op heenreis
✓ Inkomgelden volgens programma
✓ Deskundige begeleiding
✓ Audioguide systeem